21 października 2021

Webinarium: Jak zredukować zużycie energii w Twojej firmie? 26 października

Największe wydarzenie poświęcone odnawialnym źródłom energii i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie pod nazwą Tydzień Zrównoważonej Energii UE (EUSEW), w tym roku Komisja Europejska organizuje w dniach 25–29 października!

Wzorem ubiegłorocznej edycji,  EUSEW 2021 odbędzie się wyłącznie w formule online i zrealizowany zostanie pod hasłem: „W kierunku 2030: Przekształcenie europejskiego systemu energetycznego”.

Podejmując inicjatywę Komisji Europejskiej, 26 października br. ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego organizuje webinar p.n. Europejski Tydzień Zrównoważonej Energii 2021 w Kujawsko-Pomorskiem. Wydarzenie odbędzie się w formie warsztatów i skierowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców z sektora MŚP, w szczególności z regionu Kujaw i Pomorza. 

Termin: 26 października 2021 r. godz. 10.00-14.00

Tematyka:

  • W formie warsztatów przedstawione zostaną praktyczne narzędzia dla MŚP służące poprawie efektywności energetycznej;
  • Omówimy jak zredukować zużycie energii MŚP już dziś oraz jakie działania w tym zakresie będą konieczne w przyszłości.

Prelegenci:

Wojciech Stańczykspecjalista w Dziale Projektów i Ekspertyz Krajowej Agencji Poszanowania Energii S.A.

Absolwent wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej. Prowadzi i realizuje zadania w międzynarodowych i krajowych projektach m.in. z zakresu efektywności energetycznej w tym systemów wsparcia i wdrażania postanowień unijnych dyrektyw.

Mariusz Stawiński, dyrektor handlowy, Solwena Sp. z o.o.

Menedżer, który harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w obszarach dystrybucji, marketingu i R&D w branżach wysokospecjalistycznych produktów technicznych, IT oraz związanych z nimi usług. Entuzjasta nowych technologii i ich wykorzystania w celu poprawy efektywności i komfortu życia. Jako dyrektor handlowy w Spółce Solwena kompleksowo zajmuje się zagadnieniami handlowymi, nawiązywaniem współpracy z odbiorcami, budowaniem sieci partnerskiej i szeroko pojętą komunikacją marketingową oraz promowaniem idei ograniczania energii z wykorzystaniem rozwiązań IoT, integracji z urządzaniami automatyki, a także zmiany nawyków przedsiębiorstw MŚP zawiązanych ze zużywaną energią.

EUSEW – sesje organizowane przez KE

Sesje organizowane przez Komisję Europejską koncentrować będą się na kwestiach związanych ze zrównoważoną energią, omówione zostaną nowe cele polityki UE, najlepsze praktyki i pomysły dotyczące zrównoważonej energii.

Więcej informacji na stronie Komisji Europejskiej.

Jeśli Twoja praca wspiera ekonomię opartą na czystej, bezpiecznej i wydajnej energii, to wydarzenie jest dla Ciebie!

Rejestracja jest już otwarta! Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Webinar zostanie zorganizowany na platformie MS Teams.

Program


Może Cie zainteresować

Opublikowano: 21.10.2021 14:37
Poprawiono: 21.10.2021 14:46
Modyfikujący: Eryk Rutkowski
Udostępniający: Eryk Rutkowski
Autor dokumentów: