20 stycznia 2022 r.

PARP partnerem Warsztatów FEP 2022

Organizatorem warsztatów jest Fundacja My Future, która stawia na pokrycie luki pomiędzy światem kariery i edukacji.

FEP (Future Entrepreneurs of Poland) to program nieformalnej edukacji w postaci warsztatów kładących nacisk na rozwój umiejętności miękkich (nawiązywanie kontaktów, prezentacja przed publicznością, negocjacja, praca w grupie, zarządzanie czasem, autoprezentacja itp.). Warsztaty są skierowane do uczniów liceów, techników oraz szkół zawodowych z całej Polski. Projekt jest realizowany we współpracy z lokalnymi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami w języku angielskim i polskim.

Młodzież ma szansę poszerzyć sieć kontaktów, otrzymać pomoc w zdobyciu praktycznego doświadczenia, umiejętności miękkich oraz w zrozumieniu przyszłej ścieżki kariery i edukacji.

Program warsztatów FEP został stworzony w ramach programu Erasmus+, na podstawie istniejących badań związanych z edukacją oraz przeprowadzonego projektu pilotażowego.

Już w najbliższa sobotę 22 stycznia br., przedstawiciele Departamentu Analiz i Strategii z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, wezmą udział w warsztatach:

  • Paulina Zadura
  • Krzysztof Buczek
  • Paweł Chaber
  • Kamil Gromulski
  • Maja Wasilewska

Eksperci będę mieli okazję porozmawiać z młodzieżą o tym, jak pracuje PARP i jak pomaga Polakom w rozpoczęciu i rozwoju własnego biznesu.

Więcej informacji: https://www.my-future.info/fep/

FWP Future Enterpreneurs od Poland


Opublikowano: 20.01.2022 10:47
Poprawiono: 20.01.2022 09:51
Modyfikujący: Konrad Zdanowski
Udostępniający: Konrad Zdanowski
Autor dokumentów: